gstreamer 1.0.3 - en to gl translation catalogue (330 entries)

en: "%s" is a directory.
gl: «%s» é un directorio.

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
gl[0]: %d entrada na lista negra
gl[1]: %d entradas na lista negra

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
gl[0]: %d ficheiro na lista negra
gl[1]: %d ficheiros na lista negra

en: %d feature | %d features
gl[0]: %d característica
gl[1]: %d características

en: %d plugin | %d plugins
gl[0]: %d engadido
gl[1]: %d engadidos

en: A lot of buffers are being dropped.
gl: Estanse a desbotar moitos búferes.

en: Additional debug info:
    %s
gl: Información adicional de depuración:
    %s

en: An error happened while waiting for EOS
gl: Produciuse un erro ao esperar a EOS

en: Application used to create the media
gl: Aplicativo usado para crear o medio

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
gl: Datos arbitrarios do aplicativo para serializalos no medio

en: Blacklisted files:
gl: Ficheiros na lista negra:

en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
gl: Almacenando no búfer, estabelecendo a canalización a PAUSADA...

en: Check if the specified element or plugin exists
gl: Comprobar se o elemento ou engadido especificado existe

en: Colon-separated paths containing plugins
gl: Rutas separadas por punto e coma contendo os engadidos

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
gl: Lista de pares nome_categoría:nivel separados por comas para estabelecer niveis específicos para as categorías individuais. Exemplo: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
gl: Lista de engadidos para precargar separados por comas ademais da lista almacenada na variábel de contorno GST_PLUGIN_PATH

en: Could not close resource.
gl: Non foi posíbel pechar o recurso.

en: Could not close supporting library.
gl: Non foi posíbel pehar a biblioteca de asistencia.

en: Could not configure supporting library.
gl: Non foi posíbel configurar a biblioteca de asistencia.

en: Could not create temp file "%s".
gl: Non foi posíbel crear o ficheiro temporal «%s».

en: Could not decode stream.
gl: Non foi posíbel descodificar o fluxo.

en: Could not demultiplex stream.
gl: Non foi posíbel demultiplexar o fluxo.

en: Could not determine type of stream.
gl: Non foi posíbel determinar o tipo de fluxo.

en: Could not encode stream.
gl: Non foi posíbel codificar o fluxo.

en: Could not get info on "%s".
gl: Non foi posíbel obter a información de «%s».

en: Could not get/set settings from/on resource.
gl: Non foi posíbel obter/estabelecer a configuración de/en o recurso.

en: Could not initialize supporting library.
gl: Nonon foi posíbel iniciar a biblioteca de compatibilidade.

en: Could not load plugin file: %s
gl: Non foi posíbel cargar o ficheiro do engadido: %s

en: Could not multiplex stream.
gl: Non foi posíbel multiplexar o fluxo.

en: Could not open file "%s" for reading.
gl: Non foi posíbel abrir o ficheiro «%s» para ler.

en: Could not open file "%s" for writing.
gl: Non foi posíbel abrir «%s» para escribir.

en: Could not open resource for reading and writing.
gl: Non foi posíbel abrir o recurso para a súa lectura ou escritura.

en: Could not open resource for reading.
gl: Non foi posíbel abrir o recurso para a súa lectura.

en: Could not open resource for writing.
gl: Non foi posíbel abrir o recurso para a súa escritura.

en: Could not perform seek on resource.
gl: Non foi posíbel realizar unha busca no recurso.

en: Could not read from resource.
gl: Non foi posíbel ler desde o recurso.

en: Could not synchronize on resource.
gl: Non foi posíbel sincronizar o recurso.

en: Could not write to resource.
gl: Non foi posíbel escribir no recurso.

en: Disable colored debugging output
gl: Desactivar a coloración da saída depurada

en: Disable debugging
gl: Desactivar depuración

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
gl: Desactivar o lanzamento dun proceso de axuda ao escanear o rexistro

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
gl: Desactivar a captura de fallos de segmentación durante a carga de engadidos

en: Disable updating the registry
gl: Desactivar a actualización do rexistro

en: Do not install a fault handler
gl: Non instalar un manexador predeterminado

en: Do not print any progress information
gl: Non mostrar ningunha información de progreso

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
gl: Rematouse de almacenar no búfer, estabelecendo a canalización para REPRODUCIR...

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
gl: EOS ao apagar activado; Forzando EOS na tubería

en: EOS received - stopping pipeline...
gl: EOS recibido: detendo a tubería...

en: ERROR: from element %s: %s
gl: ERRO: do elemento %s: %s

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
gl: ERRO: non foi posíbel construír a canalización.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
gl: ERRO: non foi posíbel construír a canalización: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
gl: ERRO: a tubería non quere reproducirse.

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
gl: ERRO: a tubería non quere prepararse.

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
gl: ERRO: o elemento «canalización» non foi atopado.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
gl: O elemento non implementa un manexador deste fluxo. Por favor, complete o informe e erro.

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
gl: Activar a saída detallada do diagnóstico de carga de engadidos

en: Encoding error.
gl: Erro de codificación.

en: Error closing file "%s".
gl: Produciuse un erro ao pechar o ficheiro «%s».

en: Error while seeking in file "%s".
gl: Produciuse un erro ao buscar no ficheiro «%s».

en: Error while writing to download file.
gl: Produciuse un erro de escritura ao descargar o ficheiro.

en: Error while writing to file "%s".
gl: Produciuse un erro ao escribir no ficheiro «%s».

en: Execution ended after %
gl: A execución rematou despois de %

en: FOUND TAG
gl: ETIQUETA ENCONTRADA

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
gl: ATOPADA ETIQUETA      : atopada polo elemento «%s».

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
gl: ETIQUETA ENCONTRADA      : encontrada polo obxecto «%s».

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
gl: ATOPADA ETIQUETA      : atopada pola cela «%s:%s».

en: FOUND TOC
gl: TOC ATOPADO

en: FOUND TOC      : found by element "%s".
gl: TOC ATOPADO    : atopado polo elemento «%s».

en: FOUND TOC      : found by object "%s".
gl: TOC ATOPADO    : encontrado polo obxecto «%s».

en: Failed after iterations as requested.
gl: Produciuse un fallo despois das iteracións que se solicitaron.

en: File "%s" is a socket.
gl: O ficheiro «%s» é un socket.

en: Filter caps
gl: Filtro de capacidades

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
gl: Forzar EOS nas orixes antes de pechar a canalización

en: Freeing pipeline ...
gl: Liberando a tubería...

en: GStreamer Options
gl: Opcións de GStreamer

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
gl: Os desenvolvedores de GStreamer foron demasiado vagos para engadir un código de erro a este erro.

en: GStreamer encountered a general core library error.
gl: GStreamer encontrou un erro xeral no núcleo da biblioteca.

en: GStreamer encountered a general resource error.
gl: GStreamer encontrou un erro xeral de recurso.

en: GStreamer encountered a general stream error.
gl: GStreamer encontrou un erro xeral de fluxo.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
gl: GStreamer atopou un erro de compatibilidade xeral na biblioteca.

en: GStreamer error: clock problem.
gl: Erro de GStreamer: problema de reloxo.

en: GStreamer error: negotiation problem.
gl: Erro de GStreamer: problema de negociación.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
gl: Produciuse un erro de GStreamer: produciuse un fallo durante o cambio de estado e algún elemento fracasou ao publicar a mensaxe de erro correspondente co motivo do fallo.

en: Gather and print index statistics
gl: Obter e imprimir as estatísticas do índice

en: Got EOS from element "%s".
gl: Obtívose un EOS do elemento «%s».

en: Got message #%u (%s):
gl: Obtívose a mensaxe num. %u (%s):

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
gl: Obtívose a mensaxe nº %u do elemento «%s» (%s):

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
gl: Obtívose a mensaxe nº %u do obxecto «%s» (%s):

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
gl: Obtívose a mensaxe nº %u da cela «%s:%s» (%s):

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
gl: Agrupa temas relacionados que se expanden varias pistas, como as diferentes partes dun concerto. É un nivel máis alto que o dunha pista, pero máis baixo que o dun álbum.

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
gl: Páxina principal para este medio (p.ex. páxina principal do artista ou filme)

en: How the image should be rotated or flipped before display
gl: Como se debería rotar ou voltear a imaxe antes de mostrala

en: INFO:
    %s
gl: INFORMACIÓN:
    %s

en: Index statistics
gl: Estatísticas do índice

en: Internal GStreamer error: caps problem.
gl: Erro interno de GStreamer: probema coas capacidades.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
gl: Erro interno de GStreamer: código non implementado.

en: Internal GStreamer error: event problem.
gl: Erro interno de GStreamer: problema cos eventos.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
gl: Erro interno de GStreamer: problema de desprazamento.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
gl: Erro interno de GStreamer: problema coa busca.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
gl: Erro interno de GStreamer: problema coas etiquetas.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
gl: Erro interno de GStreamer: problema cos fíos

en: Internal clock error.
gl: Produciuse un erro no reloxo interno.

en: Internal data flow error.
gl: Produciuse un erro no fluxo interno de datos.

en: Internal data flow problem.
gl: Hai un problema no fluxo interno de datos.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
gl: International Standard Recording Code; consulte http://www.ifpi.org/isrc/

en: Interrupt while waiting for EOS - stopping pipeline...
gl: Interromper ao agardar polo EOS - detendo a canalización…

en: Interrupt: Stopping pipeline ...
gl: Interromper: parando a canalización …

en: LEVEL
gl: NIVEL

en: LIST
gl: LISTA

en: List the plugin contents
gl: Listar o contido do engadido

en: Make all warnings fatal
gl: Facer todas as advertencias fatais

en: Manufacturer of the device used to create this media
gl: Fabricante do dispositivo usado para crear este medio

en: Missing element: %s
gl: Elemento que falta: «%s»

en: Model of the device used to create this media
gl: Modelo do dispositivo usado para crear este medio

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
gl: Nome do programa/podcast/serie

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
gl: Nome do programa/podcast/serie, para propósitos de ordenación

en: No Temp directory specified.
gl: Non se especificou un directorio temporal.

en: No error message for domain %s.
gl: Non hai unha mensaxe de erro para o dominio %s.

en: No file name specified for reading.
gl: Non se especificou un nome de ficheiro para a lectura.

en: No file name specified for writing.
gl: Non se especificou un nome de ficheiro para escritura.

en: No space left on the resource.
gl: Non queda espacio dispoñíbel no recurso.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
gl: Non hai unha mensaxe de erro estándar par ao dominio %s e código %d.

en: No such element or plugin '%s'
gl: Non existe o elemento ou engadido «%s»

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
gl: Orixe do medio como un URI (localización, onde está aloxado o ficheiro ou fluxo orixinal)

en: Output TOC (chapters and editions)
gl: TOC de saída (capítulos e edicións)

en: Output messages
gl: Mensaxes de saída

en: Output status information and property notifications
gl: Información do estado da saída e notificacións das propiedades

en: Output tags (also known as metadata)
gl: Etiquetas de saída (tamén coñecido como metadatos)

en: PATHS
gl: RUTAS

en: PLUGINS
gl: COMPLEMENTOS

en: Pipeline is PREROLLED ...
gl: A tubería está PREPARADA...

en: Pipeline is PREROLLING ...
gl: A tubería está PREPARÁNDOSE...

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
gl: A tubería está viva e non necesita PREPARARSE...

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
gl: Preparado, agardando a encher o búfer para rematar…

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
gl: Imprimir unha lista de características analizábeis por unha máquina do engadido especificado ou fornecer todos os engadidos.
                                           Útil xunto con mecanismos de instalación externa automática de engadidos.

en: Print all elements
gl: Imprimir todos os elementos

en: Print available debug categories and exit
gl: Imprimir as categorías de depuración dispoñíbeis e saír

en: Print list of blacklisted files
gl: Imprimir lista dos ficheiros na lista negra

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
gl: Imprimir os esquemas URI admitidos, cos elementos que os implementan

en: Print the GStreamer version
gl: Imprimir a versión de GStreamer

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
gl: Puntuación atribuída por un usuario. Canto maior sexa a puntuación mais lle gustará ao usuario.

en: Redistribute latency...
gl: Redistribuír latencia...

en: Resource busy or not available.
gl: O recurso está ocupado ou non dispoñíbel.

en: Resource not found.
gl: Recurso non encontrado.

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
gl: Restrinxir as posíbeis capacidades permitidas (NULL significa CALQUERA). Ao estabelecer esta propiedade obtense unha referencia do obxecto GstCaps fornecido.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
gl: Non é posíbel usar o reloxo seleccionado na canalización.

en: Setting pipeline to NULL ...
gl: Estabelecendo a tubería a NULL...

en: Setting pipeline to PAUSED ...
gl: Estabelecendo a tubería a PAUSA...

en: Setting pipeline to PLAYING ...
gl: Estabelecendo a tubería a REPRODUCINDO.

en: Setting state to %s as requested by %s...
gl: Estabelecendo o estado a %s segundo foi solicitado por %s...

en: Show GStreamer Options
gl: Mostrar as opcións de GStreamer

en: Stream contains no data.
gl: O fluxo non contén datos.

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
gl: O artista do álbum enteiro, como se debería mostrar

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
gl: O artista do álbum enteiro, como se debería ordenar

en: The episode number in the season the media is part of
gl: O número do capítulo na tempada

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
gl: As letras do ficheiro multimedia, xeralmente usado para cancións

en: The season number of the show the media is part of
gl: O número de tempada do programa

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
gl: O fluxo está cifrado e non é posíbel descifralo porque non se forneceu a chave axeitada.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
gl: O fluxo está cifrado e o descrifrado non é posíbel.

en: The stream is in the wrong format.
gl: O fluxo está no formato incorrecto.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
gl: O fluxo é dun tipo diferente que o manexado por este elemento.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
gl: Non hai un códec dispoñíbel que poida manexar este tipo de fluxo.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
gl: Este aplicativo está tentando usar unha funcionalidade de GStreamer que foi deshabilitada.

en: URI to the copyright notice of the data
gl: URI á nota de dereitos de autoría dos datos

en: URI to the license of the data
gl: URI á licenza dos datos

en: Unknown option
gl: Opción descoñecida

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
gl: AVISO: canalización errónea: %s

en: WARNING: from element %s: %s
gl: AVISO: do elemento %s: %s

en: Waiting for EOS...
gl: Agardando pola EOS...

en: When checking if an element or plugin exists, also check that its version is at least the version specified
gl: Ao comprobar se un elemento ou engadido existe, tamén comprobar se a súa versión é cando menos a versión especificada

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
gl: Á súa instalación de GStreamer fáltalle un engadido.

en: a location within a city where the media has been produced or created (e.g. the neighborhood)
gl: unha localización nunha cidade onde foi gravado ou producido o medio (p.ex. o barrio)

en: album
gl: álbume

en: album artist
gl: artista do álbume

en: album artist sortname
gl: nome de ordenación do artista do álbume

en: album containing this data
gl: o álbum que conten estes datos

en: album containing this data for sorting purposes
gl: o álbum que conten estes datos para propósitos de ordenamento

en: album gain in db
gl: ganancia do álbum en dB

en: album sortname
gl: nome de ordenación do álbume

en: application data
gl: datos do aplicativo

en: application name
gl: nome do aplicativo

en: artist
gl: artista

en: artist sortname
gl: nome de ordenación do artista

en: attachment
gl: anexo

en: audio codec
gl: códec de son

en: beats per minute
gl: golpes por minuto (bpm)

en: bitrate
gl: taxa de bits

en: buffering...
gl: almacenando no búfer…

en: caps
gl: capacidades

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
gl: intercambiábel entre os estados NULL, READY, PAUSED ou PLAYING

en: changeable only in NULL or READY state
gl: intercambiábel só entre os estados NULL ou READY

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
gl: intercambiábel só entre os estados NULL, READY ou PAUSED

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
gl: cidade (nome en inglés) onde foi gravado ou producido o medio

en: codec
gl: códec

en: codec the audio data is stored in
gl: códec no que se almacenan os datos do son

en: codec the data is stored in
gl: códec no que se almacenan os datos

en: codec the subtitle data is stored in
gl: códec no que se almacenan os datos dos subtítulos

en: codec the video data is stored in
gl: códec no que se almacenan os datos do vídeo

en: comma separated keywords describing the content
gl: palabras clave separadas por comas describindo o contido

en: comment
gl: comentario

en: commonly used title
gl: título usado de forma común

en: commonly used title for sorting purposes
gl: título usado comunmente para propósitos de ordenamento

en: composer
gl: compositor

en: composer sortname
gl: nome curto do compositor

en: contact
gl: contacto

en: contact information
gl: información de contacto

en: container format
gl: formato do contedor

en: container format the data is stored in
gl: formato do contedor no que se almacenan os datos

en: controllable
gl: controlábel

en: copyright notice of the data
gl: nota de dereitos de autoría dos datos

en: copyright uri
gl: URI aos dereitos de autor

en: could not link %s to %s
gl: non foi posíbel ligar %s a %s

en: could not parse caps "%s"
gl: non foi posíbel analizar as capacidades «%s»

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
gl: non foi posíbel estabelecer a propiedade «%s» no elemento «%s» a «%s»

en: count of discs inside collection this disc belongs to
gl: número de discos na colección á que pertence o disco

en: count of tracks inside collection this track belongs to
gl: número de pistas na colección á que pertence a pista

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
gl: país (nome en inglés) onde foi gravado ou producido o medio

en: date
gl: data

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
gl: data e hora na que se crearon os datos (como estrutura GstDateTime)

en: date the data was created (as a GDate structure)
gl: data na que se crearon os datos (como estrutura GDate)

en: datetime
gl: data e hora

en: description
gl: descrición

en: detected capabilities in stream
gl: capacidades detectadas no fluxo

en: device manufacturer
gl: fabricante do dispositivo

en: device model
gl: modelo do dispositivo

en: disc count
gl: número de discos

en: disc number
gl: número de disco

en: disc number inside a collection
gl: número do disco dentro dunha colección

en: duration
gl: duración

en: empty pipeline not allowed
gl: non se permite unha canalización baleira

en: encoded by
gl: codificado por

en: encoder
gl: codificador

en: encoder used to encode this stream
gl: codificador usado para codificar este fluxo

en: encoder version
gl: versión do codificador

en: episode number
gl: número de episodio

en: exact or average bitrate in bits/s
gl: taxa de bits exacta ou promedio en bits/s

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
gl: erro esperado das medidas de posicionamento horizontal (en metros)

en: extended comment
gl: comentario estendido

en: file attached to this stream
gl: ficheiro anexo a este fluxo

en: force caps
gl: forzar as capacidades

en: force caps without doing a typefind
gl: forzar as capacidades sen facer un «typefind»

en: free text commenting the data
gl: comentario de texto sobre os datos

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
gl: texto libre comentando os datos como key=valor ou key[gl]=formulario de comentario

en: freeform name of the language this stream is in
gl: nome freeform do idioma no que está este fluxo

en: genre
gl: xénero

en: genre this data belongs to
gl: xénero ao que pertencen estes datos

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
gl: elevación xeográfica onde foi gravado ou producido o medio, en graos conforme a WGS84 (cero é o nivel medio do mar)

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
gl: latitude xeográfica onde foi gravado ou producido o medio, en graos conforme a WGS84 (cero é o ecuador, valores negativos para latitudes meridionais)

en: geo location capture direction
gl: dirección de captura da xeolocalización

en: geo location city
gl: cidade da xeolocalización

en: geo location country
gl: país da xeolocalización

en: geo location elevation
gl: elevación da xeolocalización

en: geo location horizontal error
gl: erro horizontal de xeolocalización

en: geo location latitude
gl: latitude da xeolocalización

en: geo location longitude
gl: lonxitude da xeolocalización

en: geo location movement direction
gl: dirección de movemento da xeolocalización

en: geo location movement speed
gl: velocidade de movemento da xeolocalización

en: geo location name
gl: nome da xeolocalización

en: geo location sublocation
gl: sublocalización da xeolocalización

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
gl: lonxitude xeográfica onde foi gravado ou producido o medio, en graos conforme a WGS84 (cero é o primeiro meridiano en Greenwich/GB, valores negativos para lonxitudes occidentais)

en: grouping
gl: agrupación

en: homepage
gl: sitio web

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
gl: descrición da localización entendíbel por humanos de onde foi gravado ou producido o medio

en: image
gl: imaxe

en: image orientation
gl: orientación da imaxe

en: image related to this stream
gl: imaxe relacionada con este fluxo

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
gl: indica a dirección na que apunta o dispositivo que realiza a captura dun medio. Representase en graos ou nunha representación en coma flotante, 0 corresponde ao norte xeográfico e incrementa de forma horaria.

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
gl: indica a dirección do movemento do dispositivo que realiza a captura dun medio. Representase en graos ou nunha representación en coma flotante, 0 corresponde ao norte xeográfico e incrementa de forma horaria.

en: keywords
gl: palabras chave

en: language code
gl: código de idioma

en: language code for this stream, conforming to ISO-639-1 or ISO-639-2
gl: código de idioma para este fluxo, axustándose a ISO-639-1 ou ISO-639-2

en: language name
gl: nome do idioma

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
gl: duración en unidades de tempo GStreamer (nanosegundos)

en: license
gl: licenza

en: license of data
gl: licenza dos datos

en: license uri
gl: URI á licenza

en: location
gl: localización

en: lyrics
gl: letras

en: maximum bitrate
gl: taxa de bits máxima

en: maximum bitrate in bits/s
gl: taxa máxima de bits en bits/s

en: minimum
gl: mínimo

en: minimum bitrate
gl: taxa de bits mínima

en: minimum bitrate in bits/s
gl: taxa mínima de bits en bits/s

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
gl: velocidade de movemento do dispositivo de captura mentres realiza a captura, en m/s

en: name of the encoding person or organization
gl: nome da persoa ou organización codificadora

en: no element "%s"
gl: non hai un elemento «%s»

en: no property "%s" in element "%s"
gl: non hai unha propiedade «%s» no elemento «%s»

en: no sink element for URI "%s"
gl: non existe o elemento sumidoiro para o URI «%s»

en: no source element for URI "%s"
gl: non existe un elemento orixe para o URI «%s»

en: nominal bitrate
gl: taxa de bits nominal

en: nominal bitrate in bits/s
gl: taxa de bits nominal en bits/s

en: number of beats per minute in audio
gl: número de golpes por minuto (bpm) no son

en: organization
gl: organización

en: peak of the album
gl: pico do álbum

en: peak of the track
gl: pico da pista

en: performer
gl: intérprete

en: person(s) performing
gl: persoa(s) interpretando

en: person(s) responsible for the recording
gl: persoa(s) responsábel(eis) da gravación

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
gl: persoa(s) responsábel(eis) da gravación para propósitos de ordenamento

en: person(s) who composed the recording
gl: persoa(s) que compuxeron a gravación

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
gl: pesoa(s) que compuxeron a gravación, para propósitos de ordenamento

en: preview image
gl: previsualizar imaxe

en: preview image related to this stream
gl: vista previa da imaxe relacionada con este fluxo

en: readable
gl: lexíbel

en: reference level of track and album gain values
gl: valor do nivel de referencia da ganancia da pista e do álbum

en: replaygain album gain
gl: ganancia do álbum (ReplayGain)

en: replaygain album peak
gl: pico do álbum (ReplayGain)

en: replaygain reference level
gl: nivel de referencia (ReplayGain)

en: replaygain track gain
gl: ganancia da pista (ReplayGain)

en: replaygain track peak
gl: pico da pista (ReplayGain)

en: season number
gl: número de tempada

en: serial
gl: serie

en: serial number of track
gl: número de serie da pista

en: short text describing the content of the data
gl: texto curto describindo o contido dos datos

en: show name
gl: nome do programa

en: show sortname
gl: nome de ordenación do programa

en: specified empty bin "%s", not allowed
gl: o binario especificado «%s» está baleiro, non está permitido

en: subtitle codec
gl: códec do subtitulo

en: title
gl: título

en: title sortname
gl: nome de ordenación do título

en: track count
gl: número de pistas

en: track gain in db
gl: ganancia da pista en dB

en: track number
gl: número de pista

en: track number inside a collection
gl: número de pista nunha colección

en: user rating
gl: puntuación do usuario

en: version
gl: versión

en: version of the encoder used to encode this stream
gl: versión do codificador usado para codificar este fluxo

en: version of this data
gl: versión destes datos

en: video codec
gl: códec de vídeo

en: writable
gl: escribíbel
