pulseaudio.master-tx - en to cs translation catalogue (495 entries)

en: 			Part of profile(s): %s
cs: 			Součást profilu: %s

en: 			Properties:
    				%s
cs: 			Vlastnosti:
    				%s

en: 		%s: %s (sinks: %u, sources: %u, priority: %u, available: %s)
cs: 		%s: %s (cíle: %u, zdroje: %u, priority: %u, dostupné: %s)

en: 	Active Port: %s
cs: 	Aktivní port: %s

en: 	Active Profile: %s
cs: 	Aktivní profil: %s

en: 	Formats:
cs: 	Formáty:

en: 	Ports:
cs: 	Porty:

en: 	Profiles:
cs: 	Profily:

en: 
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
    
      -s, --server=SERVER                   The name of the server to connect to
      -n, --client-name=NAME                How to call this client on the server
cs: 
      -h, --help                            Zobrazit tuto nápovědu
          --version                         Zobrazit verzi
    
      -s, --server=SERVER                   Název serveru, ke kterému se má připojit
      -n, --client-name=NÁZEV               Jak nazývat tohoto klienta na serveru

en: 
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
    When no command is given pacmd starts in the interactive mode.
cs: 
      -h, --help                            Zobrazit tuto nápovědu
          --version                         Zobrazit verzi
    Když není uveden příkaz, spustí se pacmd v interaktivním režimu.

en: 
    The special names @DEFAULT_SINK@, @DEFAULT_SOURCE@ and @DEFAULT_MONITOR@
    can be used to specify the default sink, source and monitor.
cs: 
    K zadání výchozího cíle, zdroje a sledování můžete použít speciální
    názvy @DEFAULT_SINK@, @DEFAULT_SOURCE@ a @DEFAULT_MONITOR@.

en: ### Read from configuration file: %s ###
cs: ### Přečteno ze souboru s nastavením „%s“ ###

en: #N
cs: ČÍSLO

en: #N 1|0
cs: ČÍSLO 1|0

en: #N 1|0|toggle
cs: ČÍSLO 1|0|toggle

en: #N FORMATS
cs: ČÍSLO FORMÁTY

en: #N KEY=VALUE
cs: ČÍSLO KLÍČ=HODNOTA

en: #N SINK|SOURCE
cs: ČÍSLO CÍL|ZDROJ

en: #N VOLUME
cs: ČÍSLO HLASITOST

en: #N VOLUME [VOLUME ...]
cs: ČÍSLO HLASITOST [HLASITOST …]

en: %0.1f GiB
cs: %0.1f GiB

en: %0.1f KiB
cs: %0.1f KiB

en: %0.1f MiB
cs: %0.1f MiB

en: %s %uch %uHz
cs: %s %u ch %u Hz

en: %s Input
cs: Vstup %s

en: %s Output
cs: Výstup %s

en: %s [-D display] [-S server] [-O sink] [-I source] [-c file]  [-d|-e|-i|-r]
    
     -d    Show current PulseAudio data attached to X11 display (default)
     -e    Export local PulseAudio data to X11 display
     -i    Import PulseAudio data from X11 display to local environment variables and cookie file.
     -r    Remove PulseAudio data from X11 display
cs: %s [-D displej] [-S server] [-O cíl] [-I zdroj] [-c soubor]  [-d|-e|-i|-r]
    
     -d    Zobrazit aktuální data PulseAudio přiřazená k displeji X11 (výchozí)
     -e    Exportovat místní data PulseAudio na displej X11
     -i    Importovat data PulseAudio z displeje X11 do místních proměnných prostředí a souboru s cookie.
     -r    Odstranit data PulseAudio z displeje X11

en: %u B
cs: %u B

en: (invalid)
cs: (neplatné)

en: --daemonize expects boolean argument
cs: --daemonize očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: --disable-shm expects boolean argument
cs: --disable-shm očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: --disallow-exit expects boolean argument
cs: --disallow-exit očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: --disallow-module-loading expects boolean argument
cs: --disallow-module-loading očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: --enable-memfd expects boolean argument
cs: --enable-memfd očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: --fail expects boolean argument
cs: --fail očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: --high-priority expects boolean argument
cs: --high-priority očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: --log-level expects log level argument (either numeric in range 0..4 or one of debug, info, notice, warn, error).
cs: --log-level očekává jako argument úroveň záznamu (buď číselně v rozmezí 0‥4, nebo jedno z debug, info, notice, warn, error).

en: --log-meta expects boolean argument
cs: --log-meta očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: --log-time expects boolean argument
cs: --log-time očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: --no-cpu-limit expects boolean argument
cs: --no-cpu-limit očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: --realtime expects boolean argument
cs: --realtime očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: --start not supported for system instances.
cs: --start není podporováno u systémových instancí.

en: --system expects boolean argument
cs: --system očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: --use-pid-file expects boolean argument
cs: --use-pid-file očekává jako argument pravdivostní hodnotu

en: ALSA woke us up to read new data from the device, but there was actually nothing to read.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLIN set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
cs: Došlo k probuzení od ALSA z důvodu čtení nových dat ze zařízení, ale ve skutečnosti nebylo co číst.
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.
    Probuzení se provedlo nastavením POLLIN – nicméně následné volání snd_pcm_avail() vrátilo 0 či jinou hodnotu < min_avail.

en: ALSA woke us up to write new data to the device, but there was actually nothing to write.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
    We were woken up with POLLOUT set -- however a subsequent snd_pcm_avail() returned 0 or another value < min_avail.
cs: Došlo k probuzení od ALSA z důvodu zápisu nových dat na zařízení, ale ve skutečnosti nebylo co zapisovat.
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.
    Probuzení se provedlo nastavením POLLOUT – nicméně následné volání snd_pcm_avail() vrátilo 0 či jinou hodnotu < min_avail.

en: Access denied
cs: Přístup odepřen

en: Always keeps at least one sink loaded even if it's a null one
cs: Udržuje načtený vždy alespoň jeden cíl, i když se jedná jen o prázdný

en: Always keeps at least one source loaded even if it's a null one
cs: Udržuje načtený vždy alespoň jeden zdroj, i když se jedná jen o prázdný

en: Amplifier
cs: Zesilovač

en: Analog Input
cs: Analogový vstup

en: Analog Mono
cs: Analogové mono

en: Analog Mono Duplex
cs: Analogové duplexní mono

en: Analog Mono Output
cs: Analogový výstup mono

en: Analog Output
cs: Analogový výstup

en: Analog Stereo
cs: Analogové stereo

en: Analog Stereo Duplex
cs: Analogové duplexní stereo

en: Analog Surround 2.1
cs: Analogový Surround 2.1

en: Analog Surround 3.0
cs: Analogový Surround 3.0

en: Analog Surround 3.1
cs: Analogový Surround 3.1

en: Analog Surround 4.0
cs: Analogový Surround 4.0

en: Analog Surround 4.1
cs: Analogový Surround 4.1

en: Analog Surround 5.0
cs: Analogový Surround 5.0

en: Analog Surround 5.1
cs: Analogový Surround 5.1

en: Analog Surround 6.0
cs: Analogový Surround 6.0

en: Analog Surround 6.1
cs: Analogový Surround 6.1

en: Analog Surround 7.0
cs: Analogový Surround 7.0

en: Analog Surround 7.1
cs: Analogový Surround 7.1

en: Audio on @HOSTNAME@
cs: Zvuk na @HOSTNAME@

en: Author: %s
cs: Autor: %s

en: Automatic Gain Control
cs: Automatické řízení zesílení

en: Auxiliary 0
cs: Aux 0

en: Auxiliary 1
cs: Aux 1

en: Auxiliary 10
cs: Aux 10

en: Auxiliary 11
cs: Aux 11

en: Auxiliary 12
cs: Aux 12

en: Auxiliary 13
cs: Aux 13

en: Auxiliary 14
cs: Aux 14

en: Auxiliary 15
cs: Aux 15

en: Auxiliary 16
cs: Aux 16

en: Auxiliary 17
cs: Aux 17

en: Auxiliary 18
cs: Aux 18

en: Auxiliary 19
cs: Aux 19

en: Auxiliary 2
cs: Aux 2

en: Auxiliary 20
cs: Aux 20

en: Auxiliary 21
cs: Aux 21

en: Auxiliary 22
cs: Aux 22

en: Auxiliary 23
cs: Aux 23

en: Auxiliary 24
cs: Aux 24

en: Auxiliary 25
cs: Aux 25

en: Auxiliary 26
cs: Aux 26

en: Auxiliary 27
cs: Aux 27

en: Auxiliary 28
cs: Aux 28

en: Auxiliary 29
cs: Aux 29

en: Auxiliary 3
cs: Aux 3

en: Auxiliary 30
cs: Aux 30

en: Auxiliary 31
cs: Aux 31

en: Auxiliary 4
cs: Aux 4

en: Auxiliary 5
cs: Aux 5

en: Auxiliary 6
cs: Aux 6

en: Auxiliary 7
cs: Aux 7

en: Auxiliary 8
cs: Aux 8

en: Auxiliary 9
cs: Aux 9

en: Bad state
cs: Chybný stav

en: Bass Boost
cs: Zdůraznění basů

en: Bluetooth Input
cs: Vstup přes Bluetooth

en: Bluetooth Output
cs: Výstup přes Bluetooth

en: Boost
cs: Zdůraznění

en: Buffer metrics: maxlength=%u, fragsize=%u
cs: Metrika vyrovnávací paměti: maxlength=%u, fragsize=%u

en: Buffer metrics: maxlength=%u, tlength=%u, prebuf=%u, minreq=%u
cs: Metrika vyrovnávací paměti: maxlength=%u, tlength=%u, prebuf=%u, minreq=%u

en: Built-in Audio
cs: Vnitřní zvukový systém

en: CARD PROFILE
cs: KARTA PROFIL

en: CARD-NAME|CARD-#N PORT OFFSET
cs: NÁZEV_KARTY|ČÍSLO_KARTY PORT POSUN

en: Cannot access autospawn lock.
cs: Nezdařil se přístup k zámku automatického spouštění.

en: Capture audio data from a PulseAudio sound server and write it to STDOUT or the specified file.
cs: Nahrávat zvuková data ze zvukového serveru PulseAudio a zapisovat je na standardní výstup nebo do určeného souboru.

en: Capture audio data from a PulseAudio sound server and write it to a file.
cs: Nahrávat zvuková data ze zvukového serveru PulseAudio a zapisovat je do souboru.

en: Car
cs: Auto

en: Card #%u
    	Name: %s
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Properties:
    		%s
cs: Karta č. %u
    	Název: %s
    	Ovladač: %s
    	Vlastněno modulem: %s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Channel map doesn't match sample specification
cs: Mapa kanálů se neshoduje se specifikací vzorku

en: Chat Output
cs: Komunikační výstup

en: Client #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Properties:
    		%s
cs: Klient č. %u
    	Ovladač: %s
    	Vlastněno modulem: %s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Client forked
cs: Klient byl rozvětven

en: Clocked NULL sink
cs: Taktovaný prázdný cíl

en: Connected to device %s (index: %u, suspended: %s).
cs: Připojeno k zařízení %s (index: %u, pozastaveno: %s).

en: Connection established.%s
cs: Spojení bylo navázáno.%s

en: Connection failure: %s
cs: Spojení selhalo: %s

en: Connection failure: %s
cs: Spojení selhalo: %s

en: Connection refused
cs: Spojení bylo odmítnuto

en: Connection terminated
cs: Spojení bylo ukončeno

en: Cork request stack is empty: corking stream
cs: Zásobník žádostí o zablokování je prázdný: zablokovává se datový proud

en: Cork request stack is empty: uncorking stream
cs: Zásobník žádostí o zablokování je prázdný: odblokovává se datový proud

en: Could not parse latency offset
cs: Nezdařilo se zpracovat posun latence

en: DEPRECATION WARNING: %s
cs: VAROVÁNÍ O ZASTARALOSTI: %s

en: Daemon not responding.
cs: Démon neodpovídá.

en: Daemon startup failed.
cs: Selhalo spuštění démona.

en: Daemon startup without any loaded modules, refusing to work.
cs: Spuštění démona bez jakýchkoliv načtených modulů, běh bude odmítnut.

en: Description: %s
cs: Popis: %s

en: Device or resource busy
cs: Zařízení nebo prostředek jsou právě využívány

en: Digital Input (S/PDIF)
cs: Digitální vstup (S/PDIF)

en: Digital Output (S/PDIF)
cs: Digitální výstup (S/PDIF)

en: Digital Stereo (HDMI)
cs: Digitální stereo (HDMI)

en: Digital Stereo (IEC958)
cs: Digitální stereo (IEC958)

en: Digital Stereo Duplex (IEC958)
cs: Digitální duplexní stereo (IEC958)

en: Digital Surround 4.0 (IEC958/AC3)
cs: Digitální Surround 4.0 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (HDMI)
cs: Digitální Surround 5.1 (HDMI)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/AC3)
cs: Digitální Surround 5.1 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/DTS)
cs: Digitální Surround 5.1 (IEC958/DTS)

en: Dock Microphone
cs: Dokovací mikrofon

en: Docking Station Input
cs: Vstup dokovací stanice

en: Docking Station Line In
cs: Linkový vstup dokovací stanice

en: Docking Station Microphone
cs: Mikrofon dokovací stanice

en: Draining connection to server.
cs: Vyprazdňuje se spojení se serverem.

en: Dummy Output
cs: Předstíraný výstup

en: Entity exists
cs: Entita existuje

en: Entity killed
cs: Entita byla zničena

en: Event '%s' on %s #%u
cs: Událost „%s“ na %s č. %u

en: External Microphone
cs: Externí mikrofon

en: FFT based equalizer on %s
cs: Ekvalizér používající FFT na %s

en: FILENAME SINK|#N
cs: NÁZEV_SOUBORU CÍL|ČÍSLO

en: FILENAME [NAME]
cs: NÁZEV_SOUBORU [NÁZEV]

en: FRAMES
cs: RÁMCŮ

en: Failed to acquire stdio.
cs: Selhalo získání standardního vstup/výstupu.

en: Failed to add bind-now-loader.
cs: Selhalo přidání bind-now-loader.

en: Failed to allocate new dl loader.
cs: Nezdařilo se přidělení nového zaváděcího programu pro dynamické knihovny.

en: Failed to change GID: %s
cs: Selhala změna GID: %s

en: Failed to change UID: %s
cs: Selhala změna UID: %s

en: Failed to change group list: %s
cs: Selhala změna seznamu skupin: %s

en: Failed to create '%s': %s
cs: Selhalo vytvoření „%s“: %s

en: Failed to determine sample specification from file.
cs: Selhalo zjištění specifikace vzorku ze souboru.

en: Failed to drain stream: %s
cs: Selhalo vyprázdnění datového proudu: %s

en: Failed to find group '%s'.
cs: Nezdařilo se nalézt skupinu „%s“.

en: Failed to find original lt_dlopen loader.
cs: Nezdařilo se nalézt původní zaváděcí program lt_dlopen.

en: Failed to find user '%s'.
cs: Nezdařilo se nalézt uživatele „%s“.

en: Failed to generate sample specification for file.
cs: Selhalo vytvoření specifikace vzorku pro soubor.

en: Failed to get FQDN.
cs: Selhalo získání FQDN

en: Failed to get card information: %s
cs: Selhalo získání informací o kartě: %s

en: Failed to get client information: %s
cs: Selhalo získání informací o klientu: %s

en: Failed to get latency: %s
cs: Nezdařilo se získat latenci: %s

en: Failed to get machine ID
cs: Selhalo získání ID počítače.

en: Failed to get module information: %s
cs: Selhalo získání informací o modulu: %s

en: Failed to get sample information: %s
cs: Selhalo získání informací o vzorku: %s

en: Failed to get server information: %s
cs: Selhalo získání informací o serveru: %s

en: Failed to get sink information: %s
cs: Selhalo získání informací o cíli: %s

en: Failed to get sink input information: %s
cs: Selhalo získání informací o vstupu cíle: %s

en: Failed to get source information: %s
cs: Selhalo získání informací o zdroji: %s

en: Failed to get source output information: %s
cs: Selhalo získání informací o výstupu zdroje: %s

en: Failed to get statistics: %s
cs: Selhalo získání statistik: %s

en: Failed to kill PulseAudio daemon.
cs: Selhalo zabití démona PulseAudio.

en: Failed to kill daemon: %s
cs: Selhalo zabití démona: %s

en: Failed to load cookie data
cs: Selhalo načtení dat cookie

en: Failed to open audio file.
cs: Selhalo otevření zvukového souboru.

en: Failed to open configuration file: %s
cs: Selhalo otevření souboru s nastavením: %s

en: Failed to open module %s: %s
cs: Selhalo otevření modulu %s: %s

en: Failed to open sound file.
cs: Selhalo otevření zvukového souboru.

en: Failed to open target file '%s'.
cs: Selhalo otevření cílového souboru „%s“.

en: Failed to parse command line.
cs: Selhalo zpracování příkazové řádky.

en: Failed to parse command line.
cs: Selhalo zpracování příkazové řádky.

en: Failed to parse cookie data
cs: Selhalo zpracování dat z cookie

en: Failed to parse cookie data
cs: Selhalo zpracování dat cookie

en: Failed to parse the argument for --monitor-stream
cs: Selhalo zpracování argumentů pro --monitor-stream

en: Failed to save cookie data
cs: Selhalo uložení dat cookie

en: Failed to set format: invalid format string %s
cs: Selhalo nastavení formátu: neplatný formátovací řetězec %s

en: Failed to set media name.
cs: Nezdařilo se nastavení názvu média.

en: Failed to set monitor stream: %s
cs: Selhalo nastavení sledovacího datového proudu: %s

en: Failed to unload module: Module %s not loaded
cs: Selhalo zrušení modulu z paměti. Modul %s není načtený.

en: Failed to upload sample: %s
cs: Selhalo nahrání vzorku: %s

en: Failure to resume: %s
cs: Selhalo obnovení: %s

en: Failure to suspend: %s
cs: Selhalo pozastavení: %s

en: Failure: %s
cs: Selhání: %s

en: Front Center
cs: Přední středový

en: Front Left
cs: Přední levý

en: Front Left-of-center
cs: Přední levý středový

en: Front Microphone
cs: Přední mikrofon

en: Front Right
cs: Přední pravý

en: Front Right-of-center
cs: Přední pravý středový

en: GID of user '%s' and of group '%s' don't match.
cs: GID uživatele „%s“ a skupiny „%s“ nesouhlasí.

en: Game Output
cs: Herní výstup

en: General Purpose Equalizer
cs: Obecný ekvalizér

en: Got EOF.
cs: Narazilo se na konec souboru.

en: Got SIGINT, exiting.
cs: Obdržen signál SIGINT, ukončuje se.

en: Got SIGINT, exiting.
cs: Obdržen signál SIGINT, ukončuje se.

en: Got signal, exiting.
cs: Obdržen signál, končí se.

en: HDMI / DisplayPort
cs: HDMI / DisplayPort

en: Headphone
cs: Sluchátko

en: Headphones
cs: Sluchátka

en: Headphones Mono Output
cs: Sluchátkový výstup mono

en: Headset
cs: Náhlavní souprava

en: Headset Audio Gateway (HSP/HFP)
cs: Základna náhlavní soupravy (HSP/HFP)

en: Headset Head Unit (HSP/HFP)
cs: Náhlavní souprava (HSP/HFP)

en: Headset Microphone
cs: Mikrofon náhlavní soupravy

en: High Fidelity Capture (A2DP Source)
cs: Záznam s velmi věrnou reprodukcí (zdroj A2DP)

en: High Fidelity Playback (A2DP Sink)
cs: Přehrávání s velmi věrnou reprodukcí (cíl A2DP)

en: Home directory of user '%s' is not '%s', ignoring.
cs: Domovská složka uživatele „%s“ není „%s“, bude ignorováno.

en: Incompatible protocol version
cs: Nekompatibilní verze protokolu

en: Inconsistent volume specification.
cs: Odporující si zadání hlasitosti.

en: Input
cs: Vstup

en: Input Devices
cs: Vstupní zařízení

en: Input/Output error
cs: Chyba vstupu/výstupu

en: Internal Microphone
cs: Interní mikrofon

en: Internal error
cs: Vnitřní chyba

en: Invalid argument
cs: Neplatný argument

en: Invalid channel map '%s'
cs: Neplatná mapa kanálů „%s“

en: Invalid client name '%s'
cs: Neplatný název klienta „%s“

en: Invalid latency specification '%s'
cs: Neplatné určení latence „%s“

en: Invalid log target.
cs: Neplatný cíl pro záznam.

en: Invalid log target: use either 'syslog', 'stderr' or 'auto' or a valid file name 'file:<path>', 'newfile:<path>'.
cs: Neplatný cíl záznamů: použijte něco z „syslog“, „stderr“ nebo „auto“ nebo platný název souboru „file:<cesta>“ či „newfile:<cesta>“.

en: Invalid mute specification
cs: Neplatné zadání ztlumení

en: Invalid number of volume specifications.
cs: Neplatný počet zadání hlasitosti.

en: Invalid process time specification '%s'
cs: Neplatné určení času zpracování „%s“

en: Invalid property '%s'
cs: Neplatná vlastnost „%s“

en: Invalid resample method '%s'.
cs: Neplatná metoda převzorkování „%s“.

en: Invalid sample specification
cs: Neplatné určení vzorku

en: Invalid server
cs: Neplatný server

en: Invalid sink input index
cs: Neplatný index vstupu cíle

en: Invalid sink input index specification
cs: Neplatné zadání indexu vstupu cíle

en: Invalid source output index
cs: Neplatný index výstupu zdroje

en: Invalid source output index specification
cs: Neplatné zadání indexu výstupu cíle

en: Invalid stream name '%s'
cs: Neplatný název datového proudu „%s“

en: Invalid suspend specification.
cs: Neplatné zadání pozastavení.

en: Invalid volume specification
cs: Neplatné zadání hlasitosti

en: Line In
cs: Linkový vstup

en: Line Out
cs: Linkový výstup

en: Load Once: %s
cs: Načíst jednou: %s

en: Microphone
cs: Mikrofon

en: Missing implementation
cs: Scházející implementace

en: Module #%u
    	Name: %s
    	Argument: %s
    	Usage counter: %s
    	Properties:
    		%s
cs: Modul č. %u
    	Název: %s
    	Argument: %s
    	Počet použití: %s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Module initialization failed
cs: Selhala inicializace modulu

en: Multichannel
cs: Více kanálů

en: Multichannel Duplex
cs: Vícekanálový duplex

en: Multichannel Input
cs: Vícekanálový vstup

en: Multichannel Output
cs: Vícekanálový výstup

en: NAME
cs: NÁZEV

en: NAME FILENAME
cs: NÁZEV NÁZEV_SOUBORU

en: NAME SINK|#N
cs: NÁZEV CÍL|ČÍSLO

en: NAME [ARGS ...]
cs: NÁZEV [ARGUMENTY…]

en: NAME [SINK]
cs: NÁZEV [CÍL]

en: NAME|#N
cs: NÁZEV|ČÍSLO

en: NAME|#N 1|0
cs: NÁZEV|ČÍSLO 1|0

en: NAME|#N 1|0|toggle
cs: NÁZEV|ČÍSLO 1|0|toggle

en: NAME|#N KEY=VALUE
cs: NÁZEV|ČÍSLO KLÍČ=HODNOTA

en: NAME|#N PORT
cs: NÁZEV|ČÍSLO PORT

en: NAME|#N VOLUME
cs: NÁZEV|ČÍSLO HLASITOST

en: NAME|#N VOLUME [VOLUME ...]
cs: NÁZEV|ČÍSLO HLASITOST [HLASITOST …]

en: NUMERIC-LEVEL
cs: ČÍSELNÁ_ÚROVEŇ

en: Name: %s
cs: Název: %s

en: No Amplifier
cs: Bez zesilovače

en: No Automatic Gain Control
cs: Bez automatického řízení zesílení

en: No Bass Boost
cs: Bez zdůraznění basů

en: No Boost
cs: Bez zdůraznění

en: No PulseAudio daemon running, or not running as session daemon.
cs: Neběží žádný démon PulseAudio, nebo neběží jako démon sezení.

en: No authentication key
cs: Bez ověřovacího klíče

en: No data
cs: Žádná data

en: No module information available
cs: O modulu nejsou dostupné žádné informace

en: No such entity
cs: Taková entita neexistuje

en: No such extension
cs: Takové rozšíření neexistuje

en: No valid command specified.
cs: Není zadán žádný platný příkaz.

en: Not supported
cs: Nepodporováno

en: Not yet implemented.
cs: Zatím není implementováno.

en: Null Output
cs: Prázdný výstup

en: OK
cs: Budiž

en: OK, so you are running PA in system mode. Please make sure that you actually do want to do that.
    Please read http://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/WhatIsWrongWithSystemWide/ for an explanation why system mode is usually a bad idea.
cs: Dobrá, máte tedy PA spuštěn v systémovém režimu. Zamyslete se ale prosím, jestli to opravdu takto chcete.
    Na webu http://www.freedesktop.org/wiki/Software/PulseAudio/Documentation/User/WhatIsWrongWithSystemWide/ si můžete přečíst vysvětlení, proč je systémový režim obvykle velmi špatný nápad.

en: Obsolete functionality
cs: Zastaralá vlastnost

en: Off
cs: Vypnuto

en: On
cs: Provozní

en: Opening a %s stream with sample specification '%s' and channel map '%s'.
cs: Otevírá se %s datového proudu se specifikací vzorku „%s“ a mapou kanálů „%s“.

en: Output Devices
cs: Výstupní zařízení

en: PATHNAME
cs: CESTA

en: Path: %s
cs: Cesta: %s

en: Phone
cs: Telefon

en: Play back audio data from STDIN or the specified file on a PulseAudio sound server.
cs: Přehrávat zvuková data ze standardního vstupu, nebo určeného souboru, na zvukovém serveru PulseAudio.

en: Play back encoded audio files on a PulseAudio sound server.
cs: Přehrávat zakódované zvukové soubory na zvukovém serveru PulseAudio.

en: Playback stream drained.
cs: Datový proud přehrávání byl vyprázdněn.

en: Please specify a sample file to load
cs: Zadejte prosím soubor se vzorkem určeným k načtení

en: Portable
cs: Přenosné zařízení

en: Premature end of file
cs: Předčasný konec souboru

en: Protocol error
cs: Chyba protokolu

en: PulseAudio Sound Server
cs: Zvukový server PulseAudio

en: PulseAudio Sound System
cs: Zvukový systém PulseAudio

en: RAOP standard profile
cs: Standardní profil RAOP

en: Radio
cs: Rádio

en: Rear Center
cs: Zadní středový

en: Rear Left
cs: Zadní levý

en: Rear Microphone
cs: Zadní mikrofon

en: Rear Right
cs: Zadní pravý

en: Received message for unknown extension '%s'
cs: Přijata zpráva pro neznámé rozšíření „%s“

en: Root privileges required.
cs: Jsou vyžadována oprávnění uživatele root.

en: Running in system mode, but --disallow-exit not set.
cs: Běží v systémovém režimu, ale není nastaveno --disallow-exit.

en: Running in system mode, but --disallow-module-loading not set.
cs: Běží v systémovém režimu, ale není nastaveno --disallow-module-loading.

en: Running in system mode, forcibly disabling SHM mode.
cs: Běží v systémovém režimu, vynuceně se vypíná režim SHM.

en: Running in system mode, forcibly disabling exit idle time.
cs: Běží v systémovém režimu, vynuceně se vypíná čas nečinnosti pro ukončení.

en: Sample #%u
    	Name: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Duration: %0.1fs
    	Size: %s
    	Lazy: %s
    	Filename: %s
    	Properties:
    		%s
cs: Vzorek č. %u
    	Název: %s
    	Specifikace vzorku: %s
    	Mapa kanálů: %s
    	Hlasitost: %s
    	        vyvážení %0.2f
    	Délka: %0.1f s
    	Velikost: %s
    	Opoždění: %s
    	Název souboru: %s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Sample cache size: %s
cs: Velikost mezipaměti vzorků: %s

en: Server String: %s
    Library Protocol Version: %u
    Server Protocol Version: %u
    Is Local: %s
    Client Index: %u
    Tile Size: %zu
cs: Nastavení serveru: %s
    Verze knihovního protokolu: %u
    Verze serverového protokolu: %u
    Je místní: %s
    Index klienta: %u
    Velikost dlaždice: %zu

en: Side Left
cs: Boční levý

en: Side Right
cs: Boční pravý

en: Sink #%u
    	State: %s
    	Name: %s
    	Description: %s
    	Driver: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Owner Module: %u
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Base Volume: %s
    	Monitor Source: %s
    	Latency: %0.0f usec, configured %0.0f usec
    	Flags: %s%s%s%s%s%s%s
    	Properties:
    		%s
cs: Cíl č. %u
    	Stav: %s
    	Název: %s
    	Popis: %s
    	Ovladač: %s
    	Specifikace vzorku: %s
    	Mapa kanálů: %s
    	Vlastněno modulem: %u
    	Ztlumení: %s
    	Hlasitost: %s
    	        vyvážení %0.2f
    	Základní hlasitost %s
    	Sledování zdroje: %s
    	Latence: %0.0f μs, v nastavení %0.0f μs
    	Příznaky: %s%s%s%s%s%s%s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Sink Input #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Client: %s
    	Sink: %u
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Format: %s
    	Corked: %s
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Buffer Latency: %0.0f usec
    	Sink Latency: %0.0f usec
    	Resample method: %s
    	Properties:
    		%s
cs: Vstup cíle č. %u
    	Ovladač: %s
    	Vlastněno modulem: %s
    	Klient: %s
    	Cíl: %u
    	Specifikace vzorku: %s
    	Mapa kanálů: %s
    	Formát: %s
    	Blokováno: %s
    	Ztlumení: %s
    	Hlasitost: %s
    	        vyvážení %0.2f
    	Latence vyrovnávací paměti: %0.0f μs
    	Latence cíle: %0.0f μs
    	Metoda převzorkování: %s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Sink: %s
cs: Cíl: %s

en: Source #%u
    	State: %s
    	Name: %s
    	Description: %s
    	Driver: %s
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Owner Module: %u
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Base Volume: %s
    	Monitor of Sink: %s
    	Latency: %0.0f usec, configured %0.0f usec
    	Flags: %s%s%s%s%s%s
    	Properties:
    		%s
cs: Zdroj č. %u
    	Stav: %s
    	Název: %s
    	Popis: %s
    	Ovladač: %s
    	Specifikace vzorku: %s
    	Mapa kanálů: %s
    	Vlastněno modulem: %u
    	Ztlumení: %s
    	Hlasitost: %s
    	        vyvážení %0.2f
    	Základní hlasitost %s
    	Sledování cíle: %s
    	Latence: %0.0f μs, v nastavení %0.0f μs
    	Příznaky: %s%s%s%s%s%s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Source Output #%u
    	Driver: %s
    	Owner Module: %s
    	Client: %s
    	Source: %u
    	Sample Specification: %s
    	Channel Map: %s
    	Format: %s
    	Corked: %s
    	Mute: %s
    	Volume: %s
    	        balance %0.2f
    	Buffer Latency: %0.0f usec
    	Source Latency: %0.0f usec
    	Resample method: %s
    	Properties:
    		%s
cs: Výstup zdroje č. %u
    	Ovladač: %s
    	Vlastněno modulem: %s
    	Klient: %s
    	Zdroj: %u
    	Specifikace vzorku: %s
    	Mapa kanálů: %s
    	Formát: %s
    	Blokováno: %s
    	Ztlumení: %s
    	Hlasitost: %s
    	        vyvážení %0.2f
    	Latence vyrovnávací paměti: %0.0f μs
    	Latence zdroje: %0.0f μs
    	Metoda převzorkování: %s
    	Vlastnosti:
    		%s

en: Source: %s
cs: Zdroj: %s

en: Speaker
cs: Reproduktor

en: Speakers
cs: Reproduktory

en: Specify nothing, or one of: %s
cs: Buď nezadávejte nic nebo jedno z: %s

en: Start the PulseAudio Sound System
cs: Spustit zvukový systém PulseAudio

en: Stereo Duplex
cs: Duplexní stereo

en: Stream buffer attributes changed.%s
cs: Změnily se vlastnosti vyrovnávací paměti vysílání.%s

en: Stream device resumed.%s
cs: Vysílající zařízení je obnoveno.%s

en: Stream device suspended.%s
cs: Vysílající zařízení je pozastaveno.%s

en: Stream error: %s
cs: Chyba datového proudu: %s

en: Stream moved to device %s (%u, %ssuspended).%s
cs: Vysílání se přesunulo na zařízení %s (%u, %spozastaveno).%s

en: Stream overrun.%s
cs: Přeběhnutí datového proudu.%s

en: Stream started.%s
cs: Datový proud byl spuštěn.%s

en: Stream successfully created.
cs: Datový proud byl úspěšně vytvořen.

en: Stream underrun.%s
cs: Podběhnutí datového proudu.%s

en: Subwoofer
cs: Basový

en: System mode refused for non-root user. Only starting the D-Bus server lookup service.
cs: Systémový režim byl odmítnut pro jiného uživatele než je root. Pouze se spustí služba vyhledání serveru D-Bus.

en: System wide mode unsupported on this platform.
cs: Celosystémový režim není na této platformě podporován.

en: TARGET
cs: CÍL_ZÁZNAMU

en: The specified default channel map has a different number of channels than the specified default number of channels.
cs: Zadaná výchozí mapa kanálů obsahuje odlišný počet kanálů než je zadaný výchozí počet kanálů.

en: This program is not intended to be run as root (unless --system is specified).
cs: Tento program není určen ke spuštění pod uživatelem root (není-li zadáno --system).

en: Time: %0.3f sec; Latency: %0.0f usec.
cs: Čas: %0.3f s; latence: %0.0f μs

en: Timeout
cs: Časový limit

en: Too large
cs: Příliš velké

en: Too many arguments.
cs: Příliš mnoho argumentů.

en: Top Center
cs: Horní středový

en: Top Front Center
cs: Horní přední středový

en: Top Front Left
cs: Horní přední levý

en: Top Front Right
cs: Horní přední pravý

en: Top Rear Center
cs: Horní zadní středový

en: Top Rear Left
cs: Horní zadní levý

en: Top Rear Right
cs: Horní zadní pravý

en: Tried to open target file '%s', '%s.1', '%s.2' ... '%s.%d', but all failed.
cs: Byla snaha otevřít cílový soubor „%s“, „%s.1“, „%s.2“ … „%s.%d“, ale vše selhalo.

en: Tunnel for %s@%s
cs: Tunel pro %s@%s

en: Tunnel to %s/%s
cs: Tunel do %s/%s

en: Unknown command
cs: Neznámý příkaz

en: Unknown device model
cs: Neznámý model zařízení

en: Unknown error code
cs: Neznámý chybový kód

en: Unknown file format %s.
cs: Neznámý formát souboru %s

en: Usage: %s
cs: Použití: %s

en: User Name: %s
    Host Name: %s
    Server Name: %s
    Server Version: %s
    Default Sample Specification: %s
    Default Channel Map: %s
    Default Sink: %s
    Default Source: %s
    Cookie: %04x:%04x
cs: Uživatelské jméno: %s
    Název hostitele: %s
    Název serveru: %s
    Verze serveru: %s
    Výchozí specifikace vzorku: %s
    Výchozí mapa kanálů: %s
    Výchozí cíl: %s
    Výchozí zdroj: %s
    Cookie: %04x:%04x

en: User-configured server at %s, refusing to start/autospawn.
cs: Uživatelem nastavený server na adrese %s, zamítá se spuštění/automatické spuštění.

en: User-configured server at %s, which appears to be local. Probing deeper.
cs: Uživatelem nastavený server na adrese %s, který je pravděpodobně místní. Prozkoumá se to hlouběji.

en: Using sample spec '%s', channel map '%s'.
cs: Používá se specifikace vzorku „%s“, mapa kanálů „%s“.

en: Version: %s
cs: Verze: %s

en: Video
cs: Obraz

en: Virtual LADSPA sink
cs: Virtuální cíl LADSPA

en: Virtual surround sink
cs: Virtuální cíl surround

en: Volume outside permissible range.
cs: Hlasitost mimo povolený rozsah.

en: WARNING: Child process terminated by signal %u
cs: VAROVÁNÍ: Proces potomka byl ukončen signálem %u.

en: WARNING: Sound server is not local, not suspending.
cs: VAROVÁNÍ: Zvukový server není místní, nedojde k pozastavení.

en: Warning: Failed to determine channel map from file.
cs: Varování: Selhalo zjištění mapy kanálů ze souboru.

en: Warning: Failed to determine sample specification from file.
cs: Varování: Selhalo zjištění specifikace vzorku ze souboru.

en: Warning: Received more uncork requests than cork requests.
cs: Varování: Bylo obdrženo více žádostí o odblokování než o zablokování.

en: Warning: failed to write channel map to file.
cs: Varování: Selhal zápis mapy kanálů do souboru.

en: Warning: specified sample specification will be overwritten with specification from file.
cs: Varování: Zadaná specifikace vzorku bude nahrazena specifikací ze souboru.

en: You have to specify a card name/index and a profile name
cs: Je nutné zadat název nebo index karty a název profilu

en: You have to specify a card name/index, a port name and a latency offset
cs: Je nutné zadat název nebo index karty, název portu a posun latence

en: You have to specify a module index or name
cs: Je nutné zadat index nebo název modulu

en: You have to specify a module name and arguments.
cs: Je nutné zadat název modulu a argumenty

en: You have to specify a sample name to play
cs: Je nutné zadat název vzorku, který se má přehrát

en: You have to specify a sample name to remove
cs: Je nutné zadat název vzorku, který se má odstranit

en: You have to specify a sink index and a semicolon-separated list of supported formats
cs: Je nutné zadat index cíle a středníkem oddělovaný seznam podporovaných formátů

en: You have to specify a sink input index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
cs: Je nutné zadat index vstupu cíle a  činnost pro ztlumení (0, 1 nebo přepnutí „toggle“)

en: You have to specify a sink input index and a sink
cs: Je nutné zadat index vstupu cíle a cíl

en: You have to specify a sink input index and a volume
cs: Je nutné zadat index vstupu cíle a hlasitost

en: You have to specify a sink name
cs: Je nutné zadat název cíle

en: You have to specify a sink name/index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
cs: Je nutné upřesnit název nebo index cíle a činnost pro ztlumení (0, 1 nebo přepnutí „toggle“)

en: You have to specify a sink name/index and a port name
cs: Je nutné zadat název nebo index cíle a název portu

en: You have to specify a sink name/index and a volume
cs: Je nutné zadat název nebo index cíle a hlasitost

en: You have to specify a source name
cs: Je nutné zadat název zdroje

en: You have to specify a source name/index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
cs: Je nutné zadat název nebo index zdroje a činnost pro ztlumení (0, 1 nebo přepnutí „toggle“)

en: You have to specify a source name/index and a port name
cs: Je nutné zadat název nebo index zdroje a název portu

en: You have to specify a source name/index and a volume
cs: Je nutné zadat název nebo index zdroje a hlasitost

en: You have to specify a source output index and a mute action (0, 1, or 'toggle')
cs: Je nutné zadat index vstupu zdroje a  činnost pro ztlumení (0, 1 nebo přepnutí „toggle“)

en: You have to specify a source output index and a source
cs: Je nutné zadat index výstupu zdroje a zdroj

en: You have to specify a source output index and a volume
cs: Je nutné zadat index výstupu zdroje a hlasitost

en: You may not specify more than one sink. You have to specify a boolean value.
cs: Nelze zadat více než jeden cíl. Je nutné zadat pravdivostní hodnotu.

en: You may not specify more than one source. You have to specify a boolean value.
cs: Nelze zadat více než jeden zdroj. Je nutné zadat pravdivostní hodnotu.

en: [%s:%u] Invalid channel map '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatná mapa kanálů „%s“.

en: [%s:%u] Invalid fragment size '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatná velikost fragmentu „%s“.

en: [%s:%u] Invalid log level '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatná úroveň pro záznamy „%s“.

en: [%s:%u] Invalid log target '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatný cíl pro záznamy „%s“.

en: [%s:%u] Invalid nice level '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatná úroveň nice „%s“.

en: [%s:%u] Invalid number of fragments '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatný počet fragmentů „%s“.

en: [%s:%u] Invalid resample method '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatná metoda převzorkování „%s“.

en: [%s:%u] Invalid rlimit '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatné omezení rlimit „%s“.

en: [%s:%u] Invalid sample channels '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatné vzorkovací kanály „%s“.

en: [%s:%u] Invalid sample format '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatný vzorkovací formát „%s“.

en: [%s:%u] Invalid sample rate '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatná vzorkovací frekvence „%s“.

en: [%s:%u] Invalid server type '%s'.
cs: [%s:%u] Neplatný typ serveru „%s“.

en: [TYPE]
cs: [TYP]

en: [options]
cs: [VOLBY]

en: autoclean=<automatically unload unused filters?>
cs: autoclean=<automaticky rušit nepoužívané filtry?>

en: bidirectional
cs: obousměrné

en: card
cs: kartě

en: change
cs: změnit

en: client
cs: klientu

en: fork() failed: %s
cs: Selhalo volání fork(): %s

en: fork(): %s
cs: Volání fork(): %s

en: input
cs: vstup

en: invalid
cs: neplatné

en: io_new() failed.
cs: Selhalo volání io_new().

en: module
cs: modulu

en: n/a
cs: –

en: new
cs: nový

en: no
cs: ne

en: not
cs: ne

en: output
cs: výstup

en: pa_context_connect() failed: %s
cs: Selhalo volání pa_context_connect(): %s

en: pa_context_new() failed.
cs: Selhalo volání pa_context_new().

en: pa_context_new() failed.
cs: Selhalo volání pa_context_new().

en: pa_context_rttime_new() failed.
cs: Selhalo volání pa_context_rttime_new().

en: pa_core_new() failed.
cs: Selhalo volání pa_core_new().

en: pa_mainloop_new() failed.
cs: Selhalo volání pa_mainloop_new().

en: pa_mainloop_new() failed.
cs: Selhalo volání pa_mainloop_new().

en: pa_mainloop_run() failed.
cs: Selhalo volání pa_mainloop_run().

en: pa_mainloop_run() failed.
cs: Selhalo volání pa_mainloop_run().

en: pa_pid_file_create() failed.
cs: Selhalo volání pa_pid_file_create().

en: pa_stream_begin_write() failed: %s
cs: Selhalo volání pa_stream_begin_write(): %s

en: pa_stream_connect_playback() failed: %s
cs: Selhalo volání pa_stream_connect_playback(): %s

en: pa_stream_connect_record() failed: %s
cs: Selhalo volání pa_stream_connect_record(): %s

en: pa_stream_drain(): %s
cs: Volání pa_stream_drain(): %s

en: pa_stream_get_buffer_attr() failed: %s
cs: Selhalo volání pa_stream_get_buffer_attr(): %s

en: pa_stream_new() failed: %s
cs: Selhalo volání pa_stream_new(): %s

en: pa_stream_peek() failed: %s
cs: Selhalo volání pa_stream_peek(): %s

en: pa_stream_update_timing_info() failed: %s
cs: Selhalo volání pa_stream_update_timing_info(): %s

en: pa_stream_write() failed: %s
cs: Selhalo volání pa_stream_write(): %s

en: pacat %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
cs: pacat %s
    Zkompilováno s libpulse %s
    Slinkováno s libpulse %s

en: pacmd %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
cs: pacat %s
    Zkompilováno s libpulse %s
    Slinkováno s libpulse %s

en: pactl %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
cs: pactl %s
    Zkompilováno s libpulse %s
    Slinkováno s libpulse %s

en: pasuspender %s
    Compiled with libpulse %s
    Linked with libpulse %s
cs: pasuspender %s
    Zkompilováno s libpulse %s
    Slinkováno s libpulse %s

en: pipe() failed: %s
cs: Selhalo volání pipe(): %s

en: playback
cs: přehrávání

en: read() failed: %s
cs: Selhalo volání read(): %s

en: recording
cs: nahrávání

en: remove
cs: odstranit

en: sample-cache
cs: mezipaměti vzorků

en: server
cs: serveru

en: setsid() failed: %s
cs: Selhalo volání setsid(): %s

en: sink
cs: cíli

en: sink-input
cs: vstupu cíle

en: sink_name=<name for the sink> sink_properties=<properties for the sink> master=<name of sink to filter> sink_master=<name of sink to filter> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<channel map> use_volume_sharing=<yes or no> force_flat_volume=<yes or no> hrir=/path/to/left_hrir.wav autoloaded=<set if this module is being loaded automatically>
cs: sink_name=<název cíle> sink_properties=<vlastnosti cíle> master=<název filtrovaného cíle> sink_master=<název filtrovaného cíle> format=<formát vzorkování> rate=<vzorkovací frekvence> channels=<počet kanálů> channel_map=<mapa kanálů> use_volume_sharing=<používat sdílenou hlasitost> force_flat_volume=<vynutit srovnávání hlasitosti> hrir=/path/to/left_hrir.wav autoloaded=<zda se má tento modul načítat automaticky>

en: sink_name=<name for the sink> sink_properties=<properties for the sink> sink_input_properties=<properties for the sink input> master=<name of sink to filter> sink_master=<name of sink to filter> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<input channel map> plugin=<ladspa plugin name> label=<ladspa plugin label> control=<comma separated list of input control values> input_ladspaport_map=<comma separated list of input LADSPA port names> output_ladspaport_map=<comma separated list of output LADSPA port names> autoloaded=<set if this module is being loaded automatically>
cs: sink_name=<název cíle> sink_properties=<vlastnosti cíle> sink_input_properties=<vlastnosti vstupu cíle> master=<název filtrovaného cíle> sink_master=<název filtrovaného cíle> format=<formát vzorkování> rate=<vzorkovací frekvence> channels=<počet kanálů> channel_map=<mapa vstupních kanálů> plugin=<název zásuvného modulu ladspa> label=<popisek zásuvného modulu ladspa> control=<čárkou oddělovaný seznam hodnot pro řízení vstupu> input_ladspaport_map=<čárkou oddělovaný seznam názvů portů pro vstup LADSPA> output_ladspaport_map=<čárkou oddělovaný seznam názvů portů pro výstup LADSPA> autoloaded=<zda se má tento modul načítat automaticky>

en: sink_name=<name of the sink> sink_properties=<properties for the sink> sink_master=<sink to connect to> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<channel map> autoloaded=<set if this module is being loaded automatically> use_volume_sharing=<yes or no>
cs: sink_name=<název cíle> sink_properties=<vlastnosti cíle> sink_master=<název spojovaného cíle> format=<vzorkovací formát> rate=<vzorkovací frekvence> channels=<počet kanálů> channel_map=<mapa kanálů> autoloaded=<zda se má modul načítat automaticky> use_volume_sharing=<používat sdílenou hlasitost>

en: snd_pcm_avail_delay() returned strange values: delay %lu is less than avail %lu.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
cs: Volání snd_pcm_delay() vrátilo hodnotu, která je podivná: zpoždění %lu je menší možné %lu.
    S největší pravděpodobností se jedná o chybu v ovladači ALSA „%s“. Nahlaste prosím tento problém vývojářům ALSA.

en: source
cs: zdroji

en: source-output
cs: výstupu zdroje

en: source_name=<name for the source> source_properties=<properties for the source> source_master=<name of source to filter> sink_name=<name for the sink> sink_properties=<properties for the sink> sink_master=<name of sink to filter> adjust_time=<how often to readjust rates in s> adjust_threshold=<how much drift to readjust after in ms> format=<sample format> rate=<sample rate> channels=<number of channels> channel_map=<channel map> aec_method=<implementation to use> aec_args=<parameters for the AEC engine> save_aec=<save AEC data in /tmp> autoloaded=<set if this module is being loaded automatically> use_volume_sharing=<yes or no> use_master_format=<yes or no>
cs: source_name=<název zdroje> source_properties=<vlastnosti zdroje> source_master=<název filtrovaného zdroje> sink_name=<název cíle> sink_properties=<vlastnosti cíle> sink_master=<název filtrovaného cíle> adjust_time=<jak často korigovat vzorkovací frekvenci, v sekundách> adjust_threshold=<jak moc posouvat kvůli korekci, v milisekundách> format=<vzorkovací formát> rate=<vzorkovací frekvence> channels=<počet kanálů> channel_map=<mapa kanálů> aec_method=<používaná implementace AEC> aec_args=<parametry pro zpracování AEC> save_aec=<ukládat data AEC do /tmp> autoloaded=<zda se má modul načítat automaticky> use_volume_sharing=<používat sdílenou hlasitost> use_master_format=<používat hlavní formát>

en: unknown
cs: neznámo

en: waitpid(): %s
cs: Volání waitpid(): %s

en: write() failed: %s
cs: Selhalo volání write(): %s

en: xcb_connect() failed
cs: Selhalo volání xcb_connect()

en: xcb_connection_has_error() returned true
cs: Volání xcb_connection_has_error() vrátilo true

en: yes
cs: ano
